Земельні питання Четвер, 02.02.2023, 16:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Питання-відповідь
Доброго дня!У мене таке запитання, чи має право займатись приватизацією ліцензійна організація (приватне підприємство) відповідно до постанови №844 від 05.08.2009? А також просимо вас дати роз"яснення на рахунок цієї постанови, це стосується всіх ліцензійних організацій, чи дана постанова буде поширюватись лише на державні структури.

 Відповідь юриста Андрія Барановського:
Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 2488 | Додав: zemlia | Дата: 15.09.2009 | Коментарі (5)

Действителен ли госакт на землю старого образца, полученный в июне этого года?

Відповідь юриста Андрія Барановського:


Пунктом 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2009 р. N 774 "Питання видачі державних актів на право власності на земельну ділянку" установлено, що державні акти на право власності на земельну ділянку, видані після набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2008 р. ... Читати далі »
Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 3109 | Додав: zemlia | Дата: 09.09.2009 | Коментарі (5)

Добрый день! Проконсультуйте будь-ласка в такому питанні: 2007 року рішенням сільської ради громадянину Х надана земельна ділянка. Точне формулювання: Рішення "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговуванняжитлового будинку."
Чи можливо продати земельну ділянку в данному вигляді?
Якщо так то яким чином!
Якщо ні то як можна завірити (якими правовими паперами) особу яка хоче придбати данну земельну ділянку, що після приватизації Громадянин Х перепише на неї данну землю за раніше отримані кошти. Дякую за допомогу.

Відповідь юриста Андрія Барановського
:

Шановний Романе!
Продатати земельну ділянку в даному вигляді не можливо, так як дана земельна ділянка ще не є Вашою власністю.
Відповідно  ст.125 Земльно ... Читати далі »
Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 6538 | Додав: zemlia | Дата: 23.08.2009 | Коментарі (3)

Работая учителем в школе, мне дали по закону 2 га земли, но в то время все земли в селе (практически) орендовала одна агрофирма, и документы на землю (акт) нам в сельсовете делали как бы с ихней помощью и при получении заставили подписать договор на оренду моей земли с этой агрофирмой. Второй экземпляр договора я не получил, дали только акт на землю. Прошло 3 года и мне надоело сдавать свою землю за несколько мешков зерна. Я пошел в контору агрофирмы, чтоб отказаться от их оренды, но там мне закатили скандал и ничего я толком не добился, только поставил в известность, чтобы на моей земле они больше не сеяли (хотя все равно посеяли). У меня вопрос: какие мне нужны документы для рассторжения договора (даже если он подписан на срок до 2011 года) и к кому я в принципи должен обращаться.

... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 3858 | Додав: zemlia | Дата: 24.07.2009 | Коментарі (7)

Як отримати акт приватизації на земельну ділянку, якщо після розлучення з чоловіком, через суд є ухвала про розподіл ділянки по 1/2 частині кожному, що для цього потрібно далі...

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Частиною 7 ст. 126 Земельного Кодексу України передбачено, що відчуження частини земельної ділянки з виділенням її в окрему земельну ділянку здійснюється після отримання її власником державного акта, що посвідчує право власності на сформовану нову земельну ділянку.
Відповідно до п. ... Читати далі »
Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 4331 | Додав: zemlia | Дата: 17.07.2009 | Коментарі (8)

Чи можливо приватизувати земельну ділянку за давністю користування, яку обробляємо більше 20 років?

Відповідь Андрія Барановського:

Частиною 1 ст. 119 Земельного Кодексу України передбачено, що громадяни, які добросовісно, відкрито і безперервно користуються земельною ділянкою протягом 15 років, але не мають документів, які б свідчили про наявність у них прав на цю земельну ділянку, можуть звернутися до органу державної влади або органу місцевого самоврядування з клопотанням про передачу її у власність або надання у користув ... Читати далі »
Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 7923 | Додав: zemlia | Дата: 16.07.2009 | Коментарі (17)

Розкажіть, будь-ласка, про порядок внесення змін до державного акту на право приватної власності на земельну ділянку у моєму випадку: Я маю державний акт на земельну ділянку №34. Державний акт має реєстраційний номер в Книзі запису державних актів та виданий міськрадою від 27.12.2001 р. Але рішенням міськради від 20.12.2001 р. було змінено адресу земельних ділянок по моїй вулиці і відповідно моя земельна ділянка отримала №30. На сьогодні виконавчий комітет міськради та відділ земельних ресурсів говорять, що мій державний акт недійсний. Порадьте, як юридично правильно змінити адресу земельної ділянки в державному акті на право приватної власності на земельну ділянку.

... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 3228 | Додав: zemlia | Дата: 12.06.2009 | Коментарі (3)

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, нужно ли заключать дополнительное соглашение с городским советом (арендодателем) предпринимателю (арендатору) к договору аренды земли, если горсовет утвердил новую нормативную денежную оценку земли?

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Відповідно до ст. 2 Закону України "Про плату за землю" плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель.
... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 1754 | Додав: zemlia | Дата: 12.06.2009 | Коментарі (0)

Доброго дня. Якщо можливо, скажіть будь-ласка чи потрібна зміна цільового призначення або функціонального використання землі для будівництва штучних водойм ставків копаней?

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Відповідно до ч.2 ст. 59 власники на своїх земельних ділянках можуть у встановленому порядку створювати рибогосподарські, протиерозійні та інші штучні водойми.
Частиною 1 ст. 19 Земельного кодексу України наведено чіткий п ... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 2593 | Додав: zemlia | Дата: 12.06.2009 | Коментарі (3)

У мене з чоловіком є державні акти на право власності земельними ділянками для особистого селянського господарства , що сумарно дає 1,1 га землі. У сільській раді на нашу відповідну заяву виділили ще 0,15 га землі, проте рішенням сесії відмовили у приватизації, мотивуючи тим, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян провадиться один раз по кожному виду використання. А згідно ЗУ "Про особисті селянські господарства" ст.5 , громадяни, які реалізували своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення ОСГ в розмірі менше 2,0 га, мають право на збільшення ділянки в межах норм, установлених статтею 121 Земельного кодексу України для ведення ОСГ. Чи маємо ми право на приватизацію землі до 2,0 га?
... Читати далі »
Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 2913 | Додав: zemlia | Дата: 12.06.2009 | Коментарі (1)

Подскажите пожалуйста,можно ли изменить целевое назначение земли выделеной под садоводчество и статус садового домика на жилой?

Відповідь:

Відповідно до ч.3 ст.20 Земельного кодексу України зміна цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, здійснюється за ініціативою власників земельних ділянок у порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України, цей порядок встановлений Постановою КМУ N 502 від 11 квітня 2002 р. "Про затвердження Порядку зм ... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 2713 | Додав: zemlia | Дата: 28.04.2009 | Коментарі (7)

Чи являється порушенням конституційних прав людини- мораторій на продаж земель с/г призначення (паїв). Що то за приватна власність, що не продається

Відповідь:

Відповідно до ч.2 ст.14 Конституції України право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.
 Пунктом "б", частини 15, розділу Х Земельного Кодексу України ... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 1690 | Додав: zemlia | Дата: 28.04.2009 | Коментарі (0)

Підкажіть будь-ласка якщо земля надана у тимчасове користування, її можуть забрати (влада) будь-коли і без жодних пояснень кому і навіщо? Тимчасове користування земельною ділянкою згідно чинного законодавства України здійснюється на умовах оренди

Відповідь:

Статтею 31 Закону України "Про оренду землі" передбачено, що договір оренди землі припиняється в разі: 
1.Закінчення строку, на який його було укладено; 
2. ... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 2878 | Додав: zemlia | Дата: 28.04.2009 | Коментарі (3)

Доброго дня! Порадьте будь-ласка, як приватизувати земельну ділянку, якою я користуюсь, як один із співвласників суміжної приватної власності, якщо один із співвласників не підписує Акт узгодження земельних меж,хоча мої попередники йому акт узгодження меж підписали вже давно?

Відповідь:

Шановна Любове, відповідно до ч.1 ст.106 Земельного кодексу України власник земельної ділянки має право вимагати від власника сусідньої земельної ділянки сприяння встановленню твердих меж, а також відновле ... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 4280 | Додав: zemlia | Дата: 28.04.2009 | Коментарі (4)

Скажіть, будь ласка, чи можна розприватизувати земельну ділянку, яка була приватизована на мого чоловіка ,призначена для забудови житлового будинку і приватизувати на двох: мене і мого чоловіка після розлучення?

Відповідь:

Згідно ч.1 ст.57 Сімейного кодексу України особистою приватною власністю дружини, чоловіка є:
1) майно, набуте нею, ним до шлюбу;
2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі дог ... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 3484 | Додав: zemlia | Дата: 28.04.2009 | Коментарі (7)

« 1 2 3 4 ... 6 7 »
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2023