Доброго дня! При нагоді хочу висловити Вам вдячність за створення досить потрібного сайту. Підкажіть, будь-ласка: 1. Чи можу я отримати земельну ділянку в місцевості, відмінній від тієї де я зареєстрований? 2. Які документи потрібні для отримання земельної ділянки? 3. Після отримання законної землі чи можна її передати у спадщину чи у власність іншій особі (родичу)? 4. Скільки одна особа може отримати земельних ділянок? 5. Протягом якого терміну я можу отримати відмову у виділенні ділянки чи згоду?
Відповідь юриста Андрія Барановського:
1. Згідно чинного законодавства Укр
... Читати далі »
Міська рада передала загальне подвір’я Волинському окружному адміністративному суду в постійне користування, не обумовивши про сервітутний прохід до мого будинку. Суд загороджує надану йому землю парканом, в чому є перешкода для мене в проході (проїзду) до мого будинку. Іншого проходу в мене немає. Суд стверджує виробити мені судовим рішенням акт на сервітут, але мені здається, що цього сервітуту я через суд все рівно не отримаю. 06.02.09р. на земельній сесії в міській раді депутати, Соколовська (заступник міського голови), Кухарчук (голова управління земельних ресурсів) запевнили, що сервітут який є на плані дійсний. 09.02.09р. я пішла в міську раду і управління земельних ресурсів за уточненням відповіді. Вияснилося, що того дня всі похворіли і приходити мені тепер через тиждень. Але я завітала до юриста міської ради (Го
... Читати далі »
Доброго дня! Чи можемо ми, мешканці, триквартирного одноповерхового будинку приватизувати при будинкову ділянку, яка закріплена за нашим будинком рішенням виконкому в 1955р., не створюючи об’єднання співвласників, якщо будинок знаходився на балансі ЖЕК(на даний момент знятий з балансу)?Чи потрібно робити містобудівне обґрунтування та проект відведення землі, враховуючи існуюче рішення про закріплення певної земельної ділянки за нашим будинком? Попередньо дякую.