Земельні питання Вівторок, 16.04.2024, 19:11
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2009 » Січень » 21
Мені відмовили у виділенні ділянки під забудову, посилаючись на те, що немає на балансі землі, навіть відмову письмову дали! Це було минулого року, а весною цього року земельні ділянки видавались людям, зокрема місцевим депутатам. Звернувся в місцеву прокуратуру, але там навіть не розглядали мою заяву, одразу сказали що відмова. Я наполіг на письмову форму відповіді, яка за 7 днів була готова. як я можу отримати довідку про те, що ділянки видавались після відмови? Куди і як написати запит для отримання такої довідки?  

Відповідь юриста Андрія Барановського:

... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 4438 | Додав: zemlia | Дата: 21.01.2009 | Коментарі (4)

Яким чином ділиться ділянка біля приватного будинку, якщо в будинку два господаря, земля не поділена і не приватизована?! 

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Відповідно до ч.4 ст.120 Земельного Кодексу України при переході права власності на будівлю та споруду до кількох осіб право на земельну ділянку визначається пропорційно часткам осіб у вартості будівлі та споруди, якщо інше не передбачено у договорі відчуження будівлі і споруди.
Також, при приватизації з ... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 4825 | Додав: zemlia | Дата: 21.01.2009 | Коментарі (6)

У моей матери есть С/Х пай на 7 га пашни в селе. Мать этот пай сдаёт в аренду фермеру. Могу ли я сдавать только определённую часть пая, а на остальной части посадить сад? Большое спасибо!!! 

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Відповідно до ч.1 ст.317 Цивільного кодексу України власникові належить право володіння, користування та розпорядження своїм майном.
Ваша мати, як власник земельної частки (паю) ,має право сама визначати, яку частину земельної ділянки во ... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 2497 | Додав: zemlia | Дата: 21.01.2009 | Коментарі (2)

На участке моей бабушки, есть часть 0,065га технической земли, которую как сказали нельзя приватизировать. Я написал заявление в сельсовет о предоставлении мне этой части земли в аренду на 49лет.
В результате получил разрешение только на три года. Они ссылаются на мораторий, но он же только касается продажи. Скажите, пожалуйста, какой их аргумент (по логике) и почему нельзя было получить на 49 лет? 

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Стосовно мораторію на продаж землі, Ви праві, він встановлений на продаж землі сільськогосподарсь ... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 2048 | Додав: zemlia | Дата: 21.01.2009 | Коментарі (1)

Доброго времени суток! Вопрос такой; У мамы был пай 18 га с/х назначения, сдавала в аренду,16.06.2006 умерла, я т.е сын стал наследник, со мной договор никто не заключал, но землей пользовались. Вопрос:1.Утратил ли силу прежний договор аренды после 16.06.06(т.е. смерти мамы).2.могу ли я подать иск в суд на арендатора, о незаконном пользовании землей без договора аренды, и возмещении материальной компенсации в связи с этим, если таковая возможна, и каковы должны быть ее размере(если таковая возможна), и вообще с чего начать решать этот непростой вопрос.

... Читати далі »

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 2420 | Додав: zemlia | Дата: 21.01.2009 | Коментарі (0)

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2024