Земельні питання Середа, 08.02.2023, 10:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2009 » Листопад » 15 » ВАШІ ПИТАННЯ ДО ЮРИСТА
22:07
ВАШІ ПИТАННЯ ДО ЮРИСТА

В лютому 2009 року сільскою радою було принято рішеня про надання дозволу фізичній особі на підготовку матеріалів для вибору земельної ділянки площею 0.25 га,з оформленням оренди для ведення особистого селянского господарства (земельна ділянка розташована в межах населеного пункту).
В травні 2009 р. с. рада затвердила матеріали вибору земельної ділянки площею 0.25 га,для ведення особистого селянского господарства та надала дозвіл на розроблення проекту відведення. Але у відділі держкомзему у кременчуцькому районі полтавської області важають що дане рішення с.ради супереить земельному кодексу тому що не був проведений аукцион. Правомірне рішення сільської ради чи ні?

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Шановний Сергію, відповідно до п.2 ч.1 Розділу Х Перехідні Положення Земельного кодексу України у разі прийняття відповідними органами рішення про погодження місця розташування об'єкта або про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки до 1 січня 2008 року передача в оренду таких земельних ділянок із земель державної та комунальної власності здійснюється без проведення земельних торгів (аукціонів). 
Ви отримали рішення сільської ради про затвердження матеріалів вибору земельної ділянки площею 0.25 га, для ведення особистого селянського господарства в травні 2009 року, тому відділ держкомзему у Кременчуцькому районі Полтавської області прийшов до правильного висновку.
Відповідно ст.134 до Земельного кодексу України в Вашій ситуації земельна ділянка повинна передаватись на конкурентних засадах при проведенні земельних торгів.
Раджу Вам приватизувати вище зазначену земельну ділянку безкоштовно, подавши заяву до сільської ради. Відповідно до ч.1 ст. 121 Земельного Кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства до 2,0 гектарів.
Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 2733 | Додав: zemlia | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 41 2 3 4 »
avatar
0
1 gdf200911 • 12:23, 15.12.2009
Добрый день!

мой отец инвалид 1-й группы имеющий проблемы с опорно-двигательным аппаратом, имеющий автомобиль, но не имеющий возможности купить гараж. подскажите, пожалуйста, как обстоит процедура выделения участка под строительство гаража, к кому нужно обращаться и какой пакет документов нужно иметь?

1-1 2-2 3-3 4-4
ComForm">
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2023