Земельні питання Середа, 08.02.2023, 09:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2009 » Жовтень » 23 » Ваші питання до юриста
15:56
Ваші питання до юриста

2)Добрый вечер, Андрей!

У моих родственников есть паевая земля. Всего 7 актов на двух полях - приблизительно 20 и 14 гектаров.

Акты старого образца, один акт - на одного владельца, в каждом акте по 3 участка.

Земля предназначена для "ведення товарного сільськогосподарського виробництва".

Подскажите пожалуйста каким образом можна продать эту землю.

И какие операции с этой землей можна будет оформлять?

Нам говорили, что из-за предназначение нашей земли с ней ничего сделать нельзя.

Правда ли это?

Один из актов пренадлежит бабушке. Может ли она каким-то образом переоформить его на внучку.

Заранее Вам благодарна.

С уважением, Лина.

 

Відповідь: Шановна Ліна, для того, щоб продати земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, необхідно позбутися цього цільового призначення землі. Це можна зробити шляхом «приєднання» вашого земельного паю до земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Але для цього Вам необхідно бути власником ще й земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства будь-якої площі.

Відповідно до частини 2 статті 5 Закону України "Про особисте селянське господарство" розмір земельної  ділянки особистого селянського господарства може бути збільшений у разі отримання  в  натурі  (на  місцевості) земельної  частки  (паю). Для цього Вам потрібно звернутися з відповідною заявою до місцевої державної адміністрації, якщо земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту або до сільської, селищної, міської ради, якщо в межах.

Після того, як таке об’єднання відбудеться, Вам буде необхідно обміняти  земельну ділянку сільськогосподарського призначення на землю будь-якого цільового призначення, крім ведення товарного сільськогосподарського виробництва, і ви позбудетесь обмежень, що встановлені  мораторієм.

Стосовно Вашої бабусі - вона може передати свою земельну  ділянку у спадщину шляхом складання заповіту на онуку.

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 1750 | Додав: zemlia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2023