Земельні питання Середа, 08.02.2023, 10:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2009 » Вересень » 28 » Ваші питання до юриста
12:43
Ваші питання до юриста

Якщо орендар орендує землю сільськогосподарського призначення більше ніж 7 років, чи має він право власності на орендовану ним землю?

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Договір оренди земельної ділянки незалежно від того, на який строк він укладений, не дає право власності на орендовану землю.

Єдину превагу орендарю надає законодавство України при викупі орендованої земельної ділянки.

Відповідно до ч.1 ст.9 Закону України "Про оренду землі"орендар,який відно до закону може мати у власності орендовану земельну ділянку, має переважне право на придбання її у власність у разі продажу цієї земельної ділянки,за умови, що він сплачує ціну,за якою вона продається, а в разі продажу на аукціоні - якщо його пропозиція є рівною з пропозицією, яка є найбільшою із запропонованих учасниками аукціону.

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 3614 | Додав: zemlia | Рейтинг: 4.7/6
Всього коментарів: 81 2 3 ... 7 8 »
avatar
0
1 Леся • 12:39, 29.09.2009
Добрый день! Как можно связаться с Вами по телефону?Очень долго описывать проблему.Заранее благодарна!!
Ответ: +380637560066
1-1 2-2 3-3 ... 7-7 8-8
ComForm">
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2023