ВАШІ ПИТАННЯ ДО ЮРИСТА - 24 Грудня 2009 - Земельні питання - юридична допомога
Земельні питання Субота, 10.12.2016, 19:34
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2009 » Грудень » 24 » ВАШІ ПИТАННЯ ДО ЮРИСТА
21:52
ВАШІ ПИТАННЯ ДО ЮРИСТА

Не могли бы вы разъяснить ситуацию: я купил здание разваленой фермы колхозной, полностью его восстановил и хотел поставить там производство окон но райсовет давит на то что я должен взять у них землю на которой стоит уже мое здание в оренду с изменением целевого назначения как поступить в этой ситуации?

Відповідь юриста Андрія Барановського: 

Відповідно до ч.5 ст.20 Земельного кодексу України види використання земельної ділянки в межах певної категорії земель (крім земель сільськогосподарського призначення та земель оборони) визначаються її власником або користувачем самостійно, в межах вимог, встановлених законом до використання земель цієї категорії, з урахуванням містобудівної документації та документації із землеустрою.

Виходячи з вище вказаного, Ви самі повинні визначити чи буде діяльність, яку ви хочете здійснювати, співпадати з цільовим призначенням землі під викупленою Вами фермою.

Якщо діяльність, яку ви плануєте проводити не співпадає з цільовим призначенням землі, тоді вимоги районної адміністрації законні.Але перед тим, як змінити цільове призначення землі потрібно набути право власності на неї.

Орендар не має право міняти цільове призначення землі, що підтверджує ч.3 ст.20 Земельного кодексу України зміна цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, здійснюється за ініціативою власників земельних ділянок у порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 2483 | Додав: zemlia | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 41 2 3 4 »
avatar
1 Сергій • 21:45, 24.01.2010
А чим передбаченог обовязок підприємця оформлювати землю?
Може це є відповідь на його питання?
І тоді не треба нічого міняти.
1-1 2-2 3-3 4-4
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2016