Ваші питання до юриста - 23 Серпня 2009 - Земельні питання - юридична допомога
Земельні питання Четвер, 08.12.2016, 19:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
annamanyk

Головна » 2009 » Серпень » 23 » Ваші питання до юриста
19:04
Ваші питання до юриста
Добрый день! Проконсультуйте будь-ласка в такому питанні: 2007 року рішенням сільської ради громадянину Х надана земельна ділянка. Точне формулювання: Рішення "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговуванняжитлового будинку."
Чи можливо продати земельну ділянку в данному вигляді?
Якщо так то яким чином!
Якщо ні то як можна завірити (якими правовими паперами) особу яка хоче придбати данну земельну ділянку, що після приватизації Громадянин Х перепише на неї данну землю за раніше отримані кошти. Дякую за допомогу.

Відповідь юриста Андрія Барановського
:

Шановний Романе!
Продатати земельну ділянку в даному вигляді не можливо, так як дана земельна ділянка ще не є Вашою власністю.
Відповідно  ст.125 Земльного кодексу України  право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав.
Частиною 1 ст. 126 Земельного кодексу України визначено,що право   власності   на   земельну   ділянку  посвідчується державним актом.
Для того щоб продати земельну ділянку потрібно обовязково мати документ, що посвідчує право власності на неї.
Стосовно останнього Вашого питання стаття 635 Цивільного кодексу України передбачає можливіть укладання попереднього договору.
Попереднім  є  договір,   сторони   якого   зобов'язуються протягом  певного  строку  (у  певний  термін)  укласти  договір в майбутньому (основний договір) на умовах,  встановлених попереднім договором.
При укладанні договору Ви  повинні знати, що попередній договір  укладається  у  формі,  встановленій  для основного   договору,   а   якщо   форма   основного  договору  не встановлена, - у письмовій формі.
Так як, договір купівлі-продажу укладається в письмовій формі і підлягає нотаріальному посвітченю Вам потрібно буде звернутися до нотаріуса при укладанні такого договору.
Більш детальну інформацію Ви зможете дійзнатись у нотаріуса, який буде готувати Ваш проект договору.

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 5799 | Додав: zemlia | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 31 2 3 »
avatar
1 Ірина • 15:53, 27.08.2009
Доброго дня.
Прошу Вас надати мені відповідь на декілька питань:
1. чи можливо оформлення купівлі -продажу земельної ділянки, яку було виділено Продавцеві сільською радою під забудову без її чоловіка (ділянка виділялася вже після одруження + з сільської ради буде довідка про те, що чоловік та неповнолітня дитина не мають права на цю діляку (що це за документ я до кінця не розумію);
2. які подальші дії Покупця земельної ділянки:
2.1. для того, щоб повністю оформити всі документи на ділянку;
2.2. у випадку, коли Покупець почне будівництво на оформленій ділянці;
3. чи правомірні дії нотаріуса при оформленні купівлі-продажу земельної ділянки - він забирає оригінал державного акту (я так розумію для передачі його до районного відділення земельного кадастру).
Заздалегідь вдячна за Вашу відповідь.
1-1 2-2 3-3
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Серпень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2016