Ваші питання до юриста - 21 Січня 2009 - Земельні питання - юридична допомога
Земельні питання Четвер, 08.12.2016, 19:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
annamanyk

Головна » 2009 » Січень » 21 » Ваші питання до юриста
12:25
Ваші питання до юриста
Яким чином ділиться ділянка біля приватного будинку, якщо в будинку два господаря, земля не поділена і не приватизована?! 

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Відповідно до ч.4 ст.120 Земельного Кодексу України при переході права власності на будівлю та споруду до кількох осіб право на земельну ділянку визначається пропорційно часткам осіб у вартості будівлі та споруди, якщо інше не передбачено у договорі відчуження будівлі і споруди.
Також, при приватизації земельної ділянки під будинком, Ви повинні між собою узгодити межі часток земельних ділянок, які Ви хочете приватизувати, бо без цього землевпорядна організація не зможе вам встановити внутрішні межі землеволодіння. Якщо ж Ви не зможете домовитись, тоді Вам буде необхідно звернутися до суду, який встановить межі земельних ділянок між Вами.

.

.


Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 3611 | Додав: zemlia | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 51 2 3 4 5 »
avatar
1 лии • 22:36, 12.08.2009
cry очень много полезных статей
1-1 2-2 3-3 4-4 5-5
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2016