Рубрика Ваші питання до юриста - 28 Квітня 2009 - Земельні питання - юридична допомога
Земельні питання Четвер, 08.12.2016, 19:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
annamanyk

Головна » 2009 » Квітень » 28 » Рубрика Ваші питання до юриста
12:47
Рубрика Ваші питання до юриста
Подскажите пожалуйста,можно ли изменить целевое назначение земли выделеной под садоводчество и статус садового домика на жилой?

Відповідь:

Відповідно до ч.3 ст.20 Земельного кодексу України зміна цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, здійснюється за ініціативою власників земельних ділянок у порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України, цей порядок встановлений Постановою КМУ N 502 від 11 квітня 2002 р. "Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб".
Цільове призначення землі виділеної під садівництво можливо змінити за такої умови, що Ваша земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту, тому що відповідно до ст.38 Земельного Кодексу України до земель житлової та громадської забудови належать земельні ділянки в межах населених пунктів, які використовуються для розміщення житлової забудови, громадських будівель і споруд, інших об'єктів загального користування.
Саме на такій земельній ділянці може бути розміщений житловий будинок, в вашому випадку садовий будинок має статус місця тимчасового перебування, а не постійного проживання, як житловий будинок









.



Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 2184 | Додав: zemlia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 71 2 3 4 5 »
avatar
1 Юлианна • 23:14, 05.05.2009
Добрый вечер! Помогите пожалуйста разобраться в таком вопросе :
Я имею дом (точнее пол дома). Вторая половина дома принадлежит другому человеку. Соответственно земельный участок, как я понимаю, тоже поделен 50/50. Адрес значится один (хоть и входы разные).
Я хотела бы земельный участок приватизировать, но когда одратилать за консультацией в райисполком, то меня озадачили ответом-отказом. А именно, что сама я свою долю участка приватизировать не смогу из-за того, что числюсь на одном адресе со своей половинщицей ( она категорически отказывается заниматься приватизацией).
Правильно ли мне дали такое разьяснение? Если нет, то как мне следует действовать? Спасибо
1-1 2-2 3-3 4-4 5-5
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2016