Рубрика Ваші питання до юриста - 24 Листопада 2008 - Земельні питання - юридична допомога
Земельні питання Субота, 10.12.2016, 19:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2008 » Листопад » 24 » Рубрика Ваші питання до юриста
21:01
Рубрика Ваші питання до юриста
Я вместе со своими родителями и сестрой (всего 4 человека), являемся участниками приватизации одной квартиры. В данный момент в квартире прописано 2 человека, я и мой отец. Я хочу прописать свою жену к себе, но мои родители против ее прописки. Имею ли я право, прописать жену к себе? Как это зделать по закону? У жены есть несовершеннолетний ребенок.

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Хоча це питання не стосується земельного права, спробую допомогти. Відповідно до ч.2 статті 156 Житлового кодексу УРСР За згодою власника будинку (квартири) член його сім'ї вправі вселяти в займане ним жиле приміщення інших членів сім'ї. На вселення до батьків їх неповнолітніх дітей згоди власника не потрібно. Тому, мій висновок, що ви не зможете прописати вашу дружину без згоди всіх власників даної квартири.


Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 1305 | Додав: zemlia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2016