Рубрика Ваші питання до юриста - 26 Жовтня 2008 - Земельні питання - юридична допомога
Земельні питання Четвер, 08.12.2016, 19:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
annamanyk

Головна » 2008 » Жовтень » 26 » Рубрика Ваші питання до юриста
13:38
Рубрика Ваші питання до юриста
Доброго дня! На початку 90х років сільрада виділяла людям земельні ділянки під забудову. Зараз, якщо ця людина бажає приватизувати таку ділянку і знайшовши в архівах свою заяву, сільрада їй надає дозвіл на приватизацію. Якщо ця людина пише в сільраді заяву про відмову від ділянки, а я в цей час пишу зустрічну заяву, в сільраді мені надають дозвіл на розробку проекту відведення. Скажіть, будь ласка, чому я не можу приватизувати цю ділянку без проекту відведення, адже колишній власник зміг би?
На вашому сайті я прочитав в постанові Кабміну, що якщо ділянка видається в користування без зміни цільового призначення, то проект відведення не потрібен.
Завчасно дякую за відповідь!

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Відповідно до пп.1 п.2 "Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок" затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. N 677 проект відведення земельної ділянки не розробляється у разі, коли:

земельна ділянка, межі якої визначено в натурі (на місцевості), надається у користування або безоплатно передається у власність без зміни її цільового призначення.
Тому, для того щоб скористатися правом приватизації земельної ділянки під забудову через технічну документацію Вам треба пред’явити документи, що визначають межі Вашої земельної ділянки.

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 1223 | Додав: zemlia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 Александра • 14:36, 06.11.2008
Добрый день!
Проконсультируйте,пожалуйста -
8-квартирный дом, сосед получил разрешение на надстройку мансардного этажа. Мы,жители верхнего этажа, давали ему деньги на
строительные работы для мансарды с устным договором, что каждый из нас
будет иметь право на будущую надстройку над своей квартирой, договор не заключали,имеем расписки, не заверенные у нотариуса,про то,что давали деньги на проэктную документацию, строительные маетриалы,оплату работ. Мансарда еще не готова до ввода в экпслуатацию. Каким образом обеспечить себе право власности на ту часть, куда вкладывались деньги? Имеет ли расписка юридическую силу?
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Жовтень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2016