Рубрика Ваші питання до юриста - 14 Жовтня 2008 - Земельні питання - юридична допомога
Земельні питання Четвер, 08.12.2016, 19:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
annamanyk

Головна » 2008 » Жовтень » 14 » Рубрика Ваші питання до юриста
20:46
Рубрика Ваші питання до юриста
Підкажіть, будь-ласка, мій дід помер у 1995 році, пропрацювавши в колгоспі близько 20 років, а потім у школі такий же термін. Певно він мав право на земельний пай. Спадкоємці є. Чи може моя родина отримати пай, з чого почати роботу? Бабуся пропрацювала у школі на селі близько 50 років. На що вона може розраховувати (в плані паю)?

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Шановний пане Андрій.

Відповідно до Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)" ваш батько мав право на земельну частку (пай) при умові, якщо він звільнився з колгоспу після того як дане підприємство отримало акт на право постійного користування землею.
Право на земельну частку (пай) встановлюється судом при умові, якщо у Вашого батька є трудова книжка члена колективного або іншого сільськогосподарського підприємства чи нотаріально засвідчена виписка з неї.
Стосовно Вашої бабусі, то раджу їй звернутися до відповідної сільської, селищної, міської ради чи районної державної адміністрації, дивлячись на те, де вона хоче отримати земельну ділянку, з заявою про передачу їй безкоштовно земельної ділянки у відповідності до п.а ч.1 ст.121 ЗК України в межах до 2,0 га для ведення особистого селянського господарства.

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 1582 | Додав: zemlia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 Viknet • 19:46, 13.04.2015
Доброго дня! Будь ласка поясніть поетапно що потрібно робити, щоб вступити у наслідство після смерті батька, що написав заповіт. Які потрібні документи? 
І підкажіть, будь ласка, з чого потрібно почати, щоб отримати по договору дарування земельний пай. Які для цього потрібні документи? Дарування від матері сину. Дякую за відповідь
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Жовтень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2016