Рубрика Ваші питання до юриста - 22 Вересня 2008 - Земельні питання - юридична допомога
Земельні питання Субота, 10.12.2016, 19:36
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2008 » Вересень » 22 » Рубрика Ваші питання до юриста
21:57
Рубрика Ваші питання до юриста
Після смерті бабусі і дідуся по батьковій лінії залишився будинок у селищі міського типу (землі 18 соток). Батько мій також помер, приватизацією землі займається мама. Кілька років документи пролежали у відповідній організації м.Бородянка. Нещодавно мама дізналася, що їх передали приватному нотаріусу у м.Києві. Цей нотаріус сказав, що 18 соток - це 2 ділянки і тому буде 2 акти вартістю по 3 тис. грн. кожний. Чи правомірно це? Чи може хтось хоче нажитися за наш рахунок?
Відповідь юриста Андрія Барановського:

Тетяна, відповідно до статті 121 ЗКУ безкоштовно у приватну власність громадянин України має право отримати земельну ділянку у селищі розміром до 15 соток. Так як ділянка перевищує норму безкоштовної приватизації - ви будете змушені оформлювати 2 державні акти.


Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 1353 | Додав: zemlia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 Юрій • 13:01, 24.09.2008
Трохи ціна в декілька разів завищена
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2016