Рубрика Ваші питання до юриста - 9 Вересня 2008 - Земельні питання - юридична допомога
Земельні питання Субота, 10.12.2016, 19:36
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Категорії розділу
Відеоновини по землі [22]
Новини в земельному законодавстві [49]
Новини по земельним аукціонам [15]
Корупція у земельних питаннях [16]
Земельні конфлікти [54]
Про землю для кожного [158]
Питання-відповідь [95]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2008 » Вересень » 9 » Рубрика Ваші питання до юриста
22:10
Рубрика Ваші питання до юриста
Доброго дня скажіть будласка чи можливо получити дозвіл під забудову будинку на 1 сотці землі чи двох сотках в Києві?

Відповідь юриста Андрія Барановського:

Дмитро, згідно пункту 3.26 Державний Будівельних Норм затверджених Державним комітетом будівництва та архітектури від 17.04.1992 року №44 садибна забудова площею ділянок менше 600 кв м повинна забезпечуватися централізованим водопроводом, а малоповерхова забудова площею приквартирних ділянок менше 300 кв м - водопроводом і каналізацією.

Для більших розяснень зверніться у відділ містобудування та архітектури міста Києва.

Категорія: Питання-відповідь | Переглядів: 1311 | Додав: zemlia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 21 2 »
avatar
1 Barbara • 16:50, 10.11.2008
На якій відстані від сусідської межі я маю право встановити некапітальний металевий гараж висотою 2 м? дякую за відповідь
1-1 2-2
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2016